Jak postupovat


TERMÍN KONÁNÍ

u kurzu neleznete na našich stránkách a termín zkoušky si zvolíte v přihlášce. Pro ověření aktuálních termínů samozřejmě můžete volat. Pro skupinu minimálně 5 osob rádi uskutečníme kurz na míru zahrnující místo u Vás a termín, na kterém se shodneme.

Milé kolegyně, je naprosto nezbytné, aby přihláška byla zaslaná nejpozději 10 dnů před zkouškou. Po tomto termínu bohužel nemůžeme (přihlášky zadáváme v určeném termínu na portál MPSV) vaši žádost přijmout.

MÍSTO KONÁNÍ

adresa: Holečkova 875/55, v bezprostřední blízkosti autobusová zastávka Holečkova (176,910) 120m od místa konání a tramvajová zastávka Bertramka (1,4,5,7,9,10,12,15,16,20,21,94,98,99) asi 200m a půjdete do kopce ulicí Na Čečeličce, metro Anděl je vzdáleno 1km a půjdete po Plzeňské a potom vlevo nahoru ulicí na Čečeličce a na Holečkově vpravo a jste na místě, případně nasednete na tramvaj a opět vystoupíte na Bertramce a poslední úsek zase ulicí Na Čečeličce...

Nejste z Prahy? Máte u nás objednaný alespoň šestidenní kurz? Potom využijte naši nabídku a nechejte se první den semináře z vlakového či autobusového nádraží zavézt taxikem. Tuto cestu Vám proplatíme nebo částku odečteme z faktury!budova: Zvoníte na zvonek AM Solvo nebo voláte na 777327155

občerstvení na kurzu: džbány s vodou a ovoce nebo sušenky, káva, čaj


ZKOUŠKA:

s sebou NA ZKOUŠKU: psací potřeby, občanský průkaz, potvrzení od lékaře: Netrpí vadou řeči a může vykonávat povolání chůvy 1), desky na případné osvědčení (není jisté, že bude vydáno, někdy se zasílá)

PRAXE:

Tato informace je určena pouze pro účastníky kurzu Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky v časové dotaci 160 hodin:

Praxe je 112 hodin. Realizuje se v našich smluvních zařízeních. Ve výjimečných případech se lze domluvit na změně. V takovém případě je třeba: smlouva se zařízením, kde bude praxe probíhat, CV vedoucího praxe (pedagogické vzdělání, praxe minimálně 5 let) a souhlas tohoto vedoucího.