Individuální kurz 

Vhodné pro maminky na rodičovské dovolené (samozřejmě i pro tatínky) nebo pro ty, které/ kteří mají ještě stávající zaměstnanání, málo času  a nemohou se z práce uvolnit.

Příprava na míru

Máme velká přání a velká předsevzetí - dělat práci, která nás bude bavit. Budeme užiteční, uvidíme výsledek... Cesta k realizaci ale někdy není snadná. Často se setkáváme zejména se třemi variantami příběhů, které těmto snům brání:


1. dotyčný stále chodí do zaměstnaní, che jej změnit, ale nemá nic v ruce, kurz, certifikát... A co když odejde z práce, ale novou nenajde, protože nemá kvalifikaci. Současný zaměstnavatel ale stěží bude mít pochopení pro uvolnění z práce na kurz mimo oblast jeho zámu...

2. dalším příkladem bude maminka s dětmi bez zálohy lidí, co by je pohlídali...

3. zájemci o vzdělání mohou být z menších a vzdálených měst a vesnic. Cesta na kurz zabere někdy více času, než jeho hodinová dotace...

Co s tím?

Řešením je individuální příprava na míru. Ne e-learning, ten je jen jednou ze součástí. S každým zájemcem probereme jeho vstupní znalosti a dovednosti, potřeby a časové možnosti, preference výukových metod a na základě toho sestavíme výukový plán. Cena je jednotná, ale přístup individuální.

Můžete a nemusíte se účastnit některé části prezenční výuky teoretické či praktické, obdržíte výukové materiály v preferované formě, využít můžete osobní, telefonické, skype či chat konzultace, v kontaktu můžeme být e-mailem.

Individuální kurz Chůva 


15.000 Kč, původně 30.000 Kč

přihláška